PLEN


Szanowni Państwo,

w imieniu Katedry Zarządzania Finansami Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu mam zaszczyt zaprosić na dwie konferencje naukowe, które odbędą się równolegle w dniach 17-19 czerwca 2018 roku w Toruniu.

Organizowane konferencje towarzyszą uroczystym obchodom 50-lecia Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jubileusz wydziału ma uświetnić swoją obecnością Laureat Nagrody Nobla w Dziedzinie Ekonomii.

 

1. KONFERENCJA KATEDR FINANSÓW 2018
    WSPÓŁCZESNE FINANSE


Zamierzeniem organizowanej konferencji jest stworzenie forum wymiany poglądów dla przedstawicieli nauki z ośrodków akademickich z całego kraju na temat znaczenia współczesnych finansów w kontekście rozwoju społeczno-gospodarczego.

 

2. VI MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA
    FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ NA RZECZ
    ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU


Ideą, która przyświeca przedsięwzięciu jest stworzenie forum wymiany poglądów dla przedstawicieli nauki z ośrodków akademickich zarówno krajowych, jak i zagranicznych, na temat roli zrównoważonego rozwoju w dyscyplinie finanse i jego wpływie na potencjał i konkurencyjność gospodarki.Zachęcam do zapoznania się z informacjami dotyczącymi tych wydarzeń.


Uprzejmie prosimy o rozpropagowanie informacji o konferencji oraz zarezerwowanie terminu.


Z pozdrowieniami,

Prof. dr hab. Leszek Dziawgo
Katedra Zarządzania Finansami
Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu